E-veikalsPapildus drošībai
×

Pagarinātā garantija un Pirkuma apdrošināšana

 

Pirkuma pagarinātā garantija un pirkuma apdrošināšana – tie ir pakalpojumi, kurus izmantojot, nevajadzēs papildus ieguldīt iegādātajā mantā –  bojājuma gadījumā par remontu parūpēsies Warranty Expert, ar kuru sadarbībā mēs piedāvājam papildus drošību, ka pirkums Jums kalpos ilgi. Pagarinātā garantija stājas spēkā beidzoties ražotāja garantijas termiņam. Iegādājoties Pirkuma apdrošināšanu, izvairīsities no nevēlamiem izdevumiem pat tajos gadījumos, kas nav paredzēti ražotāja garantijā.

Kas ir pirkuma apdrošināšana?

Tā ir vispusīga jūsu pirkuma apdrošināšana. Tagad, iegādājoties jaunu elektroierīci kopā ar piedāvāto papildus pirkuma apdrošināšanu, varēsiet būt droši, ka pirkums Jums kalpos ilgi. Ja iegādāsieties pirkuma apdrošināšanu, Jūsu pirkumu „Warranty Expert” saremontēs vai nomainīs pat tajos gadījumos, kas nav paredzēti ražotāja garantijā: sadauzot, sabojājot ar ūdeni, uguni vai policijas apstiprinātas zādzības gadījumā.

 

 • Pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.
 • Pirkuma dienā var formēt vai nu tūlītēju līgumu vai līguma piedāvājumu, kas ir spēkā 3 dienas

 

Apdrošināmie riski: 

 • Pirkuma nejaušs bojājums
 • Pirkuma nejauša bojāeja
 • Policijas apstiprināta zādzība

 

Apdrošināmās pirkumu grupas:

1. LTC Dzintara iekārtas: mobilie telefoni, planšetes, sporta kameras, sporta/viedie pulksteņi, e-lasīšanas ierīces, foto aparāti + aksesuāri, LCD pulksteņi, navigācijas sistēmas, video atskaņotāji, video kameras, zīmēšanas viedierīces, viedkameras

2. LCT Dzintara Plus iekārtas: drukas iekārtas, datori, austiņas, projektori, TV + aksesuāri, auto magnetolas un pastiprinātāji, , diktofoni, FM raidītāji, , magnetolas, MP3/4, monitori, mūzikas centri, mūzikas instrumenti, patafoni, rācijas, radio, skeneri, tīkla iekārtas, kopētāji, VR brilles, spēļu iekārtas un konsoles, mājas kinozāles.

 

Lūdzam vērst uzmanību uz klientam piemērojamo pašrisku – 20% no remonta vai apmaināmās preces cenas.

Kas ir pagarinātā garantija?

Katram jaunam pirkumam ir piemērojams atbilstošs Ražotāja garantijas termiņš, kam beidzoties un pirkumam sabojājoties, Jūs piedzīvosiet nevēlamus izdevumus. Tiecoties no tā izvairīties, kopā ar jauno preci rekomendējam iegādāties arī piedāvāto pagarinātās garantijas pakalpojumu. Pagarinātā garantija stājas spēkā, beidzoties ražotāja garantijas termiņam, un pasargā Jūsu pirkumu visu Jūsu izvēlēto periodu. Iegādājoties garantijas pagarinājumu un pieredzot garantijas bojājumus, kad ražotāja garantijas apkalpošanas termiņš ir beidzies, „Warranty Expert” Jūsu pirkumu bez maksas saremontēs vai apmainīs pret jaunu.  

 

 • Pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.
 • Iespējams iegādāties arī 15 dienas pēc produkta pirkuma dienas.
 • Pieejams produktu grupām cenā virs EUR 49.
 • Preces remonts ir bez maksas pēc garantijas servisa termiņa beigām.
 • Remonts (apmaiņa, ja remonts nav iespējams).
 • Kompensēti visi bojājumi, ko pirmos gadus sedz ražotājs.

 

Ja apdrošinātā iekārta sabojājas, saplīst?

Ja pagarinātās garantijas vai apdrošināts priekšmets sabojājas:

 • Reģistrējiet bojājumu www.warranty.expert vai pa tālruni +37167881811.
 • Warranty Expert informēs Jūs par tālākajiem soļiem.
 • Pēc remonta vai apmaiņas saņemsiet ierīci norādītajā adresē. Lielgabarīta iekārtu virs 10 kg Warranty Expert piegādās uz Jūsu mājām.

Apdrošināšanas pakalpojumu risku uzņemas starptautiskā apdrošināšanas sabiedrība Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāleTas nodrošina, ka mūsu apdrošināšanas pakalpojumi ir uzticami un droši.

Ienākt / Reģistrēties

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem