×

 Pikachu vai Eevee-kuru izvēlēsies tu?

Pokémon: Let's Go, Pikachu! un Pokémon: Let's Go, Eevee! piedāvā leģendāro Pokémon RPG piedzīvojumu spēlēšanai Nintendo Switch. Spēle ir viegli saprotama jauniem Pokemonu faniem, taču pietiekami padziļināta, lai aizrautu arī īstus Pokemonu pazinējus.

Īpašā Nintendo Switch paka

Īpašajā pakā iekļauta Nintendo Switch sistēma, kura pieejama no piektdienas, 2018. gada 16. novembra, komplektā ietilpst arī īpaša dizaina Pikačū un Īvī Joy-Con spēļu konsoles, digitāla Pokémon: Let’s Go, Pikachu! vai Pokémon: Let’s Go, Eevee! kopija, kā arī Pokebumba Plus!

Lasi vairāk blogā

Tavs nākamais Pokémon™ piedzīvojums sākas šeit!

Dodies uz Kanto reģionu ar savu ceļabiedru Pikačū vai Īvī, uzvari citus spēlētājus un kļūsti par labāko Pokemonu treneri. Lai noķertu savvaļas Pokemonu, lieto mešanas kustību vienā Joy-Con konsolē vai izmanto Pokebumbu Plus, kura iedegsies, vibrēs un atskaņos skaņas, lai Pokemonu medīšana būtu vēl aizraujošāka. Dalies piedzīvojumos ar ģimeni un draugiem, spēlējot divatā ar abām Joy-Con konsolēm vai Pokebumbu Plus. Tu vari pat pieslēgties Pokemon GO aplikācijai* saderīgā viedtālrunī, lai uz to atvestu Kanto reģionā noķertu Pokemonu.

Spēles

Video

 

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem