Aizvērt
Noskaidro savu Bezprocentu nomaksas limitu
Noskaidro
Jaunākās preces Blogs
Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai autorizētiem lietotājiem
Izvēlne
Jaunākās precesBlogs
Izvēlne

ULTRA MOTION TEHNOLOĢIJA

Lai detalizēti un dzidri attēlotu strauju kustību ainas, Hisense izmanto MEMC tehnoloģiju (Motion Estimate un Motion Compensation).

Ultra Motion ir lieliski piemērots sporta pārraižu cienītājiem. Tagad ikviens sporta spēles mirklis tiek attēlots īpaši dzidri un skaidri.

HDR PLUS TEHNOLOĢIJA

Pateicoties HDR tehnoloģijai, Hisense Smart TV televizora ekrāns nodrošina attēlu ar augstu kontrasta līmeni un īpaši precīzām kontūrām. Attēla kvalitāte Jūs patīkami pārsteigs — tagad baltās krāsas toņi ir spilgtāki, tumšie toņi ir dziļāki un krasu gamma dinamiskāka.

BAUDI VAIRĀK KRĀSU

Izbaudiet iepriekš neredzētu attēla detalizētību, jo salīdzinājumā ar Full HD televizoriem Hisense 4K Ultra HD nodrošina četras reizes augstāku attēla izšķirtspēju un četras reizes vairāk pikseļu. Hisense Wide Colour Gamut tehnoloģija spēj attēlot daudz plašāku krāsu spektru, nekā parasti LED televizori. Hisense ULED televizoru krāšņais attēls nodrošina reālistisku un aizraujošu skatīšanās pieredzi.

Īpašais piedāvājums no Lattelecom!

Pērc Hisense H55N6800 un saņem Lattelecom dāvanu karti 70 EUR vērtībā, savukārt, ja izvēlēsies Hisense H65N6800 – iegūsti 100 EUR dāvanu karti.
Ienākt / Reģistrēties

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu: