×

 

 

 

 

 

Kompaktais pilsētvides dārzs

“Click and Grow Smart Garden” ir risinājums tiem, kam patīk audzēt augus, bet šim mērķim nav pietiekami daudz vietas. “Smart Garden” rūpējas par augiem, nodrošinot pietiekamu ūdens, gaismas un barības vielu padevi visā augšanas ciklā. 

Mūsu īpaši izstrādātais “Smart Soil” maisījums un iebūvētie sensori nodrošina optimālu ūdens, skābekļa un barības vielu koncentrāciju, lai jūsu augi zeltu bez piepūles. Tajā netiek izmantoti pesticīdi, augu hormoni un citas kaitīgas vielas. 

Kompaktā pilsētvides dārza galvenās priekšrocības ir modulārā lampa, jaunākās paaudzes LED apgaismojums un modernais dizains. Komplektā ir iekļautas 3 bazilika kapsulas, tādēļ audzēšanu varat uzsākt nekavējoties.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMART GARDEN 3

Smart Garden 3 automātiski rūpējas par jūsu augiem.

Smart Soil augiem nodrošina optimālu ūdens, gaismas, skābekļa un barības vielu daudzumu, bet īpašā LED gaisma nodrošina augiem nepieciešamo enerģiju. Procesā netiek izmantoti pesticīdi, augu hormoni vai citas kaitīgas vielas. Izliekta lampa ar LED gaismām un gluds dizains tas ir Tavs viedais dārzs.

Komplektā ar 3 bezmaksas bazilika augu kapsulām, lai Jūs varētu sākt audzēt dārzu nekavējoties!

€ 2,50 /mēn. 

SMART GARDEN 9

Smart Garden 9 ir īstā revolūcija svaigu produktu audzēšanā - rūpīgi izstrādāts viedais iekštelpu dārzs. 
Iedvesmojoties no NASA, Smart Soil nodrošina augiem optimālu ūdens, skābekļa un barības elementu daudzumu, savukārt īpaša LED lampa nodrošina augiem nepieciešamo enerģiju. 

Vienkārša lietošana: pievieno augu kapsulas, aizpildi ūdens tvertni un pieslēdz dārzu elektrībai. Smart Garden 9 rūpējas par pārējo. Tā ir vislabākai viedais risinājums, lai audzētu zaļumus, ziedus un salātus ar minimālu piepūli.

€ 5,25 /mēn.

Audzējiet iemīļotākos augus

“Viedās augsnes” tehnoloģija radīšanas procesu ir iedvesmojuši NASA pētījumi. Viedā augsne nodrošina optimālu augu audzēšanas vidi, uzturot nemainīgi labu augu kvalitāti.

Vēlaties audzēt veselīgus zaļumus vai skaistas puķes? Plaša sēklu izvēle šeit >

Youtube Player overlay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ienākt / Reģistrēties

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem