×

Mājokļa drošības komplekts

Ārdurvju drošības kamera - aizmirsti par tradicionālajiem apsardzes risinājumiem, vienmēr esi informēts, kas notiek tava mājokļa priekšā un pasargā savu īpašumu no ļaunprātīgām darbībām.  

Telpu drošības kamera - esi informēts, kad mājās ierodas bērni vai citi ģimenes locekļi, saņem brīdinājumus, kad kamera uztvērusi vel neredzētu personu, uzraugi mājdzīvniekus un pasargā mājokli no iebrucējiem.

Elementāra uzstādīšana, vienkārša lietošana, bez uzturēšanas izmaksām. 

Pērkot komplektā, ietaupi 72 EUR!

Personīgā laikapstākļu prognozes stacija

Laikapstākļu prognozes un mājokļa klimata mērījumi pāris pieskārienu attālumā. Saņem precīzas laikapstākļu prognozes, tempratūras mērijumus, informāciju par gaisa mitrumu un barometrisko spiedienu, par vēja ātrumu un virzienu, par nokrišņu daudzumu. Esi informēts par iekštelpu temperatūru, gaisa kvalitāti, mitrumu, trokšņu līmeni un saņem ​paziņojums savā viedtālrunī, kad kāds no šiem rādītājiem pārsniedz normas.

Pērkot komplektā, ietaupi 90 EUR!

Siltumenerģijas taupīšanas starta paka

Ietaupi līdz pat 37% siltumenerģijas ar Netatmo Smart Thermostat. Veido apsildes grafikus un scenārijus, kontrolē apsildi attālināti no dažādām ierīcēm, seko līdzi siltumenerģijas patēriņam pateicoties detalizētajām atskaitēm, saņem ieteikumus enerģijas ietaupīšanai un vienmēr atgriezies siltā mājoklī. 

Ar Netatmo Starter Pack Valves vari pilnībā aizmirst par manuālu apkures kontroli uz visiem laikiem!

Pērkot komplektā, ietaupi 36 EUR!

Durvju zvans ar viedkameru

Ar jaunu viedkameru Ring Doorbell V2 atbildiet durvju zvanam no jebkuras vietas. Saņemiet tūlītējus ziņojumus, kad ciemiņš nospiež durvju zvana pogu vai aktivizē iebūvētos kustību sensorus, tad – redziet, dzirdiet un runājiet ar ikvienu, kurš atrodas jūsu durvju priekšā, izmantojot savu viedtālruni, planšetdatoru vai personālo datoru.

Pastiprinātājs RING Chime PRO paplašina Wi-Fi signāla darbības lauku un pastiprina ziņojumus no jūsu Ring ierīcēm.

Ar ārpustelpu drošības sistēmu pasargājiet savas mājas ar vienīgo pasaulē drošības kameru ar kustības noteikšanu, iebūvētiem prožektoriem, signalizācijas sirēnu un divvirzienu audio, lai jūs varētu redzēt, dzirdēt un runāt ar jebkuru personu jūsu īpašumā, atrodoties jebkur pasaulē.

Komplektā izdevīgāk!

Youtube Player overlay

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem