Jaunākās preces Blogs
Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai autorizētiem lietotājiem
Izvēlne
Jaunākās precesBlogs
Izvēlne
lv

 

 

 

 

 

 

Viedais palīgs

Iepazīstinām Tevi ar Fitbit – fitnesa viedpulksteņu ražotājiem, kuri ir industrijas līderi un etalons. Viņi ir pirmie, kuri ieviesa automātisko bezvadu sinhronizāciju un nodrošināja atvērtu API. Fitbit aizvien piedāvā augstākās kvalitātes viedpulksteņus ar sirds ritma mērītāju, kā arī plānāko un vieglāko GPS!

Viss tiek kontrolēts

SmartTrack automātiski ieraksta izvēlētos vingrinājumus, piemēram, riteņbraukšanu, pārgājienus, komandu spēles u.c. Līdz ar to Tu izpildi savus mērķus pat tad, ja esi aizmirsis pieteikties vingrinājumam. Viedpulkstenis nodrošina sekošanu līdzi aktivitātēm visas dienas garumā, uzskaitot soļus, distanci, sadedzinātās kalorijas, kā arī nodrošina zvanu, ziņu un kalendāra uznirstošos paziņojumus. Akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi ir līdz pat 7 dienām.

 

 

Individuāla pieeja

Tikai Fitbit dod Tev brīvību kļūt stiprākam, pielāgojot Tavu individuālo fitnesa režīmu. Tas kas der daudziem, ne vienmēr derēs Tev! Tāpēc Fitbit ir radījis dažādus produktus, kuri nevainojami strādā viens ar otru, ar telefona lietotnēm un personīgi uzstādītajiem mērķiem.

Tehnoloģisks atbalsts

PurePulse Heart Rate patstāvīgi seko līdzi sirds ritma mērījumiem no plaukstas locītavas, lai padarītu treniņus efektīvākus, labāk izsekotu sadedzināto kaloriju daudzumam un saņemtu skaidrāku priekšstatu par savu veselības stāvokli. Viedpulksteni ērti un vienkārši vari savienot ar telefona GPS vai izmantot iebūvēto GPS, lai redzētu reālā laikā skrējiena statistiku - ātrumu un distanci, bet pēc treniņa pieveiktā maršruta karti. Ekrāna dizains ir pielāgojams katrai gaumei, lai ērtāk spētu pārvaldītu nepieciešamos datus. Viedpulkstenis piedāvā arī personalizētas elpošanas sesijas, kuras balstītas uz Tava reālā laika sirds ritmu, lai nomierinātu organismu un mazinātu stresu.

 

 

Ātrāk. Augstāk. Spēcīgāk.

Kad runa ir par fitnesa mērķu sasniegšanu, tad soļi ir tikai pats sākums. Fitbit seko līdzi ikvienai Tavai dienas daļai, ieskaitot aktivitātes, treniņus, pārtikas patēriņu, svaru un miega daudzumu – tas viss, lai palīdzētu Tev būt vienmēr labā formā, motivētu un parādītu kā mazi solīši paveic lielu darbu.

Ienākt / Reģistrēties

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi Drauga e-pastu lai nosūtīt savu wishlist: