E-veikalsMazlietota tehnikaDroni (Outlet)DJI Spark Fly More Combo White [Mazlietots]
×
Atpakaļ
Atlaide

Kvadrokopteris ar kameru DJI Spark Fly More Combo White [Mazlietots]

PVN:
BezAr
Lidošanas ātrums: 50 km/h (Sporta režīmā) / Maksimālais pacelšanās ātrums: 3 m/s (Sporta režīmā) / Maksimālais nolaišanās ātrums: 3 m/s (Position režīmā) / GPS: Ir / Video izšķirtspēja: 1920 × 1080 (FHD) / Raidīšanas attālums: Līdz 2 km / Šķērsļu noteikšanas sistēma: No apakšas, Priekšā
MPN DJISPKOMB Outlet 
PVN:
BezAr
Atlaide

Kvadrokopteris ar kameru DJI Spark Fly More Combo White [Mazlietots]

Lidošanas ātrums: 50 km/h (Sporta režīmā) / Maksimālais pacelšanās ātrums: 3 m/s (Sporta režīmā) / Maksimālais nolaišanās ātrums: 3 m/s (Position režīmā) / GPS: Ir / Video izšķirtspēja: 1920 × 1080 (FHD) / Raidīšanas attālums: Līdz 2 km / Šķērsļu noteikšanas sistēma: No apakšas, Priekšā
MPN DJISPKOMB Outlet 
Preces piegāde iespējama visā Latvijas teritorijā

Apraksts

Mazlietota prece, 1. kategorija:

 • Minimāla nolietojuma pakāpe
 • Bez vizuāliem defektiem
 • Garantijas termiņš – 24 mēn.

Plašāka informācija par mazlietoto tehniku

 


 

Spark  ir mini drons, kas sevī iekļauj visas DJI tehnoloģijas, ļaujot notvert katru momentu, kad jūtaties iedvesmoti. Ar inteliģentās lidošanas kontroles opcijām, mehānisku stabilizatoru un kameru ar neticamu attēla kvalitāti, Spark dod iespēju pārkāpt jūsu radošās robežas.

QuickShot: Video tikai ar pieskārienu

Ļaujiet Spark uzņemt profesionālus attēlus jūsu vietā. QuickShot sniedz iespēju uzņemt pārsteidzošus kadrus ar lielisku kompozīciju.

 

TapFly: Lidojiet ar pieskārienu

TapFly  režīmā tikai iztēlojieties kadru un Spark notvers to jūsu vietā.  Pieskarieties jūsu mobilās ierīces ekrānam un Spark, izmantojot Vision tehnoloģiju, dosies jūsu izvēlētajā virzienā vai arī tieši uz iezīmēto punktu, tajā pašā laikā atpazīstot priekšā esošos šķēršļus.  Uzņemiet kadru pēc kadra, izmantojot tikai pirkstgalus.

 • Koordinācija. Pieskarieties un lidojiet uz iezīmēto punktu
 • Virziens. Turpiniet lidot virzienā, ko iezīmējāt ar pieskārienu, saglabājot lidaparāta augstumu.

ActiveTrack: Turieties pie mērķa

Ar ActiveTrack, Spark automātiski atpazīst dažādus un dažādu izmēru objektus, atbilstoši tiem un ātrumam kādā tie kustas. Tas sekošanu padara daudz vieglāku un uzticamāku.

 • Sekošana. Sekojiet jūsu mērķim no priekšpuses, aizmugures vai apkārt tam.
 • Profils. Sekojiet objektam no sāniem izvēlētajā rakursā

Žesti: Jūsu momenti notverti

Dziļā žestu atpazīšana ļauj uzņemt "dronies" jeb fotogrāfijas no drona ar vieglu roku kustību. Ar PalmControl režīmu kontrolējiet Spark ar roku kustību. Ja ir vēlme, pulti un mobilo ierīci var atstāt mājās.

Dažādi attēla uzņemšanas režīmi: Daudzpusīga fotogrāfija

Spark sevī ietver visus iepriekšējos DJI dronu attēlu uzņemšanas režīmus, kā arī ir papildināts ar diviem jauniem režīmiem Pano un ShallowFocus.

 • Pano. Spark uzņem horizontālas un vertikālas fotogrāfijas, automātiski noregulējot stabilizatoru un tā virzienu.
 • ShallowFocus. Spark izmanto 3D vision tehnoloģiju, lai uzņemtu bildes ar izteiktu attēla dziļumu.

Galvenās īpašības

 • Mehāniskā stabilizatora stabilizēšana.  ShakeFree Shots Spark 2-asu mehāniskais stabilizators un UltraSmooth tehnoloģija ievērojami samazina kratīšanos un rolling shutter efektu, padarot kadrus stabilus un detalizētus.
 • Spēcīgs objektīvs: Notveriet pasauli kadrā. Visi Spark attēli ir viscaur asi un spilgti ar tikai nelielu attēla krāsu novirzi un nelieliem traucējumiem. Spark kamerai ir f/2,6 platlenķa lēca ar 25mm ekvivalentu fokusa dziļumu.  Pieci elementi ir sagrupēti vienā grupā un ievietoti sakompresētā rāmī.
 • 1/2.3’’ Sensors: Ierakstiet vairāk detaļu. Maza un kompakta, Spark kamera ietver 1/2.3 collu CMOS sensoru, ļaujot uzņemt stabilus video ar 1080p un 12MP foto attēlus. Lieli pikseļi nozīmē, ka Spark ir ļoti jutīgs pret gaismu un ieraksta krāsas ar lielu precizitāti.
 • HD Wi-Fi Video pārraide. Lido tālāk, redzi vairāk. Intuitīvā HD Wi-Fi tehnoloģija ļauj pārraidīt 720p attēlu reālajā laikā līdz pat 2 km attālumam.
 • Lidojuma pašvadība. Lielāka informētība. Spark lidojuma pašvadības sistēma sevī iekļauj kameras vadību, vision pozicionēšanas sistēmu, 3D jūtības sistēmu, dual-band GPS, augstas precizitātes inerciālos mērījumus ar 24 spēcīgiem skaitļošanas kodoliem. Tas ļauj Spark precīzi levitēt gaisā jebkurā vietā ar VPS asistēšanu līdz pat 30m augstumam un sajust šķēršļus līdz 5m attālumam, kā arī droši nosēsties.
 • FPV lidojums: Ieniršana gaisā. Pārslēdzieties uz Sport Mode un atbrīvojiet Spark potenciālu. Sport Mode spārslēdz stabilizatoru uz FPV režīmu, lai kamera kustētos tā, kā Jūs lidojat. Lai izbaudītu FPV lidojumu vēl vairāk un ieraudzītu pasauli citādāk, ieteikums lietot DJI Goggles.
 • Lidojuma aizsardzība. Lidojiet gudrāk. DJI GEO sistēma ziņos par lidošanas drošības pārkāpumiem, piemēram, lidojot tuvu lidostām vai stadioniem. Tas sniedz jums informāciju, lai ar Spark lidotu droši.

Spēcīgs dzinējspēks: Ātrums un precizitāte  

Ar tā aerodinamiku, vieglo un slideno dizainu  Spark traucas caur gaisu ar minimālu vēja pretestību.  Stabilizators un kamera ir vienoti ar korpusu, ievērojami   paaugstinot stabilitāti. Spēcīgs dzinējspēks nodrošina stabilu lidošanu pat vējā līdz 50km/h Sport Mode režīmā. Advancētā  lidošanas kontrole nodrošina izklaidējošu un intuitīvu lidošanu.

 

Levitējiet gaisā

Arī ar visām Spark inteliģentajām tehnoloģijām lidošanas laiks nav samazināts. Ar pilnu akumulatoru lidošanas laiks var sasniegt 16 minūtes, ļaujot uzņemt vairāk attēlu.

 

Return to Home: Lidojums bez uztraukuma

Tāpat kā visi nesen izlaistie DJI droni, Spark var atgriezties iestatītajā mājas punktā ar pietiekamu GPS signālu. Ja akumulatora līmenis ir zems, tas zaudē signālu vai tiek nospiesta Return to Home (RTH) poga, Spark atgriežas mājas punktā, izvairoties no šķēršļiem. Uz leju vērstā kamera uzņem mājas punkta attēlus un, atsaucoties uz tiem, veic drošu nosēšanos.

 

Intelligent Flight akumulators: Spēks un aizsardzība

Labākai veiktspējai Spark izmanto augstas enerģijas blīvuma LiPo akumulatorus. 12 inteleģentās aizsardzības funkcijas palīdz nodrošināt drošāku lidojumu. Turklāt Spark akumulators aprēķina paredzamo lidošanas laika ilgumu, ziņojot par nosēšanās nepieciešamību reālajā laikā.

Tehniskā specifikācija

Lidošanas ātrums:
50 km/h (Sporta režīmā)
Maksimālais pacelšanās ātrums:
3 m/s (Sporta režīmā)
Maksimālais nolaišanās ātrums:
3 m/s (Position režīmā)
Raidīšanas attālums:
Līdz 2 km
GPS:
Ir
Šķērsļu noteikšanas sistēma:
No apakšas, Priekšā
Megapikseļu skaits:
12
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Video izšķirtspēja:
1920 × 1080 (FHD)
Video formātu atbalsts:
MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
Attēla formāti:
JPEG
Papildus atmiņa:
microSD līdz 64 GB
Vadība:
Ar tālvadības pulti, ar viedtelefonu
Akumulatora tips:
Lithium-Polymer 2970 mAh
Lidošanas ilgums:
16 min
Svars (g):
300

Preces saņemšanas veidi

Pieejamība veikalos

Prece nav pieejama
Kvadrokopteris ar kameru DJI Spark Fly More Combo White [Mazlietots]
comparison-icon

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Turpināt iepirkties Uz grozu

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts DJI Spark Fly More Combo White [Mazlietots] netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots nomaksas termiņš

Aizvērt
Pieteikt apdrošināšanu
Negadījumi gadās! Drošībai un sirdsmieram apdrošini savu ierīci pret bojājumiem un zādzībām. Vairāk par nosacījumiem šeit
Nevar izvēlēties apdrošināšanu fiziskai personai, jo ir izvēlēta papildus garantija juridiskai personai.
Noņemt apdrošināšanu
Vai tu tiešam vēlies noņemt apdrošināšanu?
Papildu garantija
Papildus drošībai un sirdsmieram parūpējies par savu ierīci iegādājoties pagarināto garantiju līdz pat 36 mēnešiem. Vairāk par nosacījumiem šeit
Nevar izvēlēties papildus garantiju fiziskai personai, jo ir izvēlēta apdrošināšana juridiskai personai.
Noņemt papildus garantiju
Vai tu tiešam vēlies noņemt papildus garantiju?
Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem