lv
×

GOPRO HERO 6 Black

QuikStories aplikācija – Aizmirstiet garas stundas pie video apstrādes programmām un turpiniet doties piedzīvojumos -  QuikStories aplikācija automātiski lejupielādēs materiālus telefonā un veiks video montāžu Jūsu vietā.

Uzlabota veiktspēja – 5 GHz Wi-Fi savienojums nodrošina 3 reizes ātrāku failu augšupielādi telefonā, bet jaunais GP1 čips divreiz augstāku kadru skaitu sekundē, salīdzinot ar HERO5 Black kameru.

Balss vadība – Saglabājiet kontroli arī piestiprinot kameru grūti aizsniedzamās vietās izmantojot balss vadības komandas.

Vēja radīto trokšņu samazināšana-Izmantojiet programmatūru un 3 iebūvētos mikrofonus, kamera automātiski samazina vēja radītos trokšņus.


GOPRO HERO 5 BLACK

2 collu skārienjutīgs ekrāns-Apskati un apskati vēlreiz uzņemtos kadrus, maini iestatījumus un apgriez video ierakstus-tas viss izdarāms tieši tavā GoPro.

Balss vadība-Izbaudiet brīvroku kontroli, izmantojot vienkāršas balss komandas.

Uzticams + ūdensizturīgs- HERO5 Black ir ūdensizturīgs, līdz pat 9m dziļumam pat bez papildus apvalka. 

Uzlabota Video stabilizācija-Turot rokās, vai izmantojot kopā ar jebkuru aksesuāru HERO5 Black var uzņemt satriecoši vienmērīgu un stabilu video.

Pērc GoPro HERO6 Black par īpašu cenu, vai arī izvēlies GoPro HERO5 Black un dāvanā saņem kameras statīvu Shorty 40 € vērtībā!

Piedāvājums spēkā: 22.01.2018 – 22.02.2018.

Ienākt / Reģistrēties

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem