×

 

Cilvēkiem, kuri dzīvo aktīvi un rūpējās par savu veselību

 

 

 

 

 

 

 

Precīzs treniņu un atpūtas sabalansējums.

Trenēties izmantojot Suunto 3 Fitness ir vienkārši un ērti. Pulkstenis automātiski izstrādā un rāda septiņu dienu treniņu plānus, balstoties uz jūsu fiziskas sagatavotības līmeni un iepriekšējo treniņu vēsturi. Ja jūs izlaidīsiet kādu treniņu vai to būs vairāk, nekā bija plānots, Suunto 3 Fitness automātiski pielāgos jums treniņu plānu.

Suunto aplikācija palīdzēs uzstādīt treniņa mērķus un sasniegt tos

Suunto 3 Fitness atbalstīs pavisam jauna Suunto aplikācija. Jauna aplikācija ierakstīs visas jūsu aktivitātes un informēs jūs par treniņu nedēļas mērķiem. Viedpulkstenis arī paziņos par ienākošajiem zvaniem, īsziņām un citiem paziņojumiem.

Galvenās īpašības:

  • Pielāgojama treniņa kontrole
  • Ikdienas soļu, kaloriju un miega izsekošana
  • Iebūvētie sporta režīmi skriešanai, peldēšanai, riteņbraukšanai, treniņiem zālē un daudziem citiem
  • Uz akselerometra datiem balstīta informācija par ātrumu, tempu un distanci skriešanai un pastaigām
  • Ūdensdrošs līdz 30 m, drīkst peldēt
     

Suunto Fitnesa pulksteņi  – drošības, uzticamības un sporta pieredzes iemiesojums.

“Jau vairākus gadus Suunto ražo izcilus premium klases sporta instrumentus, kuriem uzticas profesionālie sportisti visā pasaulē. Mūsu mērķis ir ekipēt un iedvesmot ikvienu, kas vēlās dzīvot aktīvi, neatkarīgi no viņu sagatavotības līmeņa vai bāzes. Ar Suunto 3 Fitness tas būs pieejams vēl lielākai auditorijai. Radot šo pulksteni, mēs gribējām izveidot ekonomiski pieejamo pulksteni, kurš būs ne tikai aktivitāšu uzraudzītājs, bet arī kļūs tas īpašniekam par uzticamo kompanjonu un neizsmeļamo iedvesmojuma avotu, stāsta  Sami Arhomaa, Suunto produktu ražošanas nodaļas vadītājs. “Suunto nemainīgais princips ir rādīt pulksteņus, kurus ir patīkami valkāt visu dienu. Suunto 3 Fitness nav izņēmums. Pateicoties lieliskajām dizainam šis pulkstenis perfekti izskatās gan sporta zālē, gan birojā.”

Youtube Player overlay
Ienākt / Reģistrēties

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Ievadi drauga e-pastu, lai nosūtītu savu vēlmju sarakstu:

Pieejams tikai autorizētiem lietotājiem